Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

Перевірка та пошук торгової марки

Замовити перевірку Торгової марки


якісна перевірка торгової марки Ми пропонуємо 2 варіанти пошуку та перевірки знаку:
Варіант 1. Пошук по знаках, які ВЖЕ зареєстровані в Україні.
Проводиться по торгових марках, вже зареєстрованих в Україні. Якщо Ви хочете, щоб перевірялися також і Заявки подані на реєстрацію, то Вам потрібна повна перевірка ТМ за Варіантом 2. Зверніть увагу, що в цій послузі є найважливіша наша перевага перед конкурентами! За результатами такої перевірки - ми надаємо Письмові Висновки та Рекомендації! Вони ґрунтуються на нашому багаторічному досвіді в роботі з Укрпатентом по реєстрації ТМ.
Навіщо перевіряти вже зареєстровані знаки? Наприклад, для перевірки того, які знаки мають конкуренти? Або для вибору назви підприємства, товару чи послуги. Адже на першому етапі вигадування назви бренду (неймінг) достатньо перевірити: а чи є позначення, подібні до такої ж назви? Такий варіант пошуку ми на цій сторінці й пропонуємо як першу окрему послугу.
Варіант 2. Пошук ВСІХ знаків, які подані чи зареєстровані в Україні.
Цей пошук проводиться як по знаках, що вже зареєстровані в Україні, так і по тих знаках, що вже заявлені, але ще не пройшли реєстрацію.
Такий варіант наших послуг ми пропонуємо Вам як Другу окрему послугу. Так, перевірка за Варіантом 1 входить до Варіанту 2.

Як замовити перевірку ТМ


Вкажіть в полях нижче:
1. Що за слово необхідно перевірити та по яких класах.
2. Ми отримаємо інформацію про замовлення і відправимо Вам вартість та реквізити для оплати.
3. Оплатіть 100% вартість послуги - ми проводимо пошук і письмовий Звіт відправляємо Вам на email (Viber, Telegram, Skype). Все! :)
Ми спеціально знизу зробили таблицю з переліком інформації, яка нам потрібна. Заповнюючи таблицю, Ви можете нам зателефонувати чи написати в месенджери. А ми вже будемо розуміти, що і як Ви хочете перевірити. При цьому:
Та інформація, що потрібна нам обов’язково, відмічена зірочкою *
Цифри - це номери класів МКТП
Натиснувши на номер класу МКТП, Ви перейдете в перелік товарів або послуг цього класу.


    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    32
    33
    34
    35
    36
    37
    38
    39
    40
    41
    42
    43
    44
    45

Якщо Ви натиснете номер класу, то у Вас у новому вікні відкриється його повний перелік. Ви можете у новому вікні переглянути всі класи МКТП (Міжнародна Класифікація Товарів та Послуг) з коментарями до них.
Якщо Ви не змогли обрати собі класи для перевірки, то Вам потрібна розширена консультація наших фахівців та повноцінна перевірка торгової марки.

Умови та вартість Пошуку / Перевірки


Пошук / Перевірка по Варіанту 1.
Проводиться по базі тих торгових марок, які вже зареєстровані в Україні по національній або міжнародній процедурі. В результатах Пошуку будуть відображені лише ТМ, що вже зареєстровані.
В ньому не буде наступних Заявок:
- Заявок, поданих по національній процедурі, що знаходяться на стадії експертизи.
- Заявок, поданих по Мадридській системі та ще не внесених в базу WIPO.
- Конвенційні заявки. Тобто такі, за якими може бути заявлений конвенційний пріоритет відповідно до положень Паризької конвенції про охорону промислової власності.
Вартість перевірки по Варіанту 1 одного слова по одному класу складає 600 грн.
Вартість перевірки по кожному наступному класу - плюс ще 50 грн.
Вартість перевірки декількох слів плюсується.
Пошук / Перевірка по Варіанту 2.
Це - повний Пошук ТМ, в якому будуть відображені як зареєстровані, так і заявлені знаки.
Вартість такої перевірки, тобто одного слова по одному класу складає 1.200 грн.
Вартість перевірки декількох слів плюсується.
Важливо! Перевірка проводиться тільки по словесній частині знаку і за замовчуванням - або лише по одному слову або - по точному словосполученню. Тобто, наприклад, для перевірки словосполучення "автомобільний магазин" Вам потрібно:
- або замовляти та оплачувати два Пошуки: "автомобіль" і "магазин";
- або ми будемо перевіряти виключно словосполучення "автомобільний магазин".
Важливо! Якщо слово буде Вами задано на кирилиці, то ми зробимо перевірку по базах знаків і по його транслітерації англійськими літерами. Не плутайте з перекладом слова, переклад не буде перевірятися! Для транслітерації слова буде використано Перекладач Google.
Важливо! Звіт про пошук Ви отримаєте документом у форматі Word на вказану Вами адресу електронної пошти. Якщо Ви помилилися з адресою електронної пошти, нічого страшного. Напишіть, будь ласка, нам на info@tm.ua Вашу правильну адресу, вкажіть те слово, Пошук якого Ви оплатили, і ми повторно його надішлемо на Вашу правильну адресу електронної пошти.
Важливо! Сума зазначається без ПДВ. За Вашого бажання оплати з ПДВ ми змушені будемо збільшити суму на розмір ПДВ.
Важливо! Звіт про Пошук зберігається у нас 30 календарних днів після відправлення його на Вашу адресу електронної пошти, після чого – знищується.
Важливо! Після закінчення 30 календарних днів після надсилання Звіту про Пошук на Вашу електронну адресу ми не приймаємо претензії про отримання чи неотримання Звіту на Вашу адресу електронної пошти. В цьому випадку для отримання нового Пошуку (старого вже фізично у нас немає, він видалений), Ви можете зробити і оплатити новий Пошук.
Важливо! Якщо Вам потрібен якийсь більш розширений пошук, або Вам потрібні консультації фахівців Агентства, або Патентного повіреного, то Ви повинні замовити і сплатити додаткову консультацію.

Перевірка та реєстрація Вашої ТМ - розпочнімо негайно!