Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

Отримання штрих-коду

Як отримати штрих-код для товарів



отримання штрих-коду Штрих-код - це всім відома технологія ідентифікації Ваших товарів.
Штрихові коди лежать в основі функціонування будь-якої точки виробництва та продажу товарів. Реєстрація штрих-коду й отримання штрих-коду - це наша спеціалізація протягом багатьох років.
Ми вирішимо для Вас будь-яке завдання щодо отримання штрих-коду в оптимальні терміни та за невисоку оплату! Достатньо лише зателефонувати чи написати нам.

Деякі наші Клієнти:
Їх вже - багато сотень! Далі ми наводимо лише невеликий перелік тих підприємств та підприємців, для яких ми успішно оформили штрихові коди товарів:
ТОВ "ДУШІ МАРКЕТИНГ" (ТМ "Ecodeo"), ТОВ "ВОЛВЕР" (ТМ "VOLVER"), ТОВ Чарівна мозаїка" (ТМ "Чарівна мозаїка"), ТОВ "ЮКРЕЙНІАН ГЕАРС" (ТМ "UGEARS"), ФГ "Тетяна 2011" (ТМ "ZINKA"), ТОВ "ЮЖПРОМГРУП" (ТМ "UTERIA"), ТОВ «"Гудвін Трейд" (ТМ "VINEL"), ТОВ "УКР-ЛІНК" (ТМ "АСТРО"), ФОП Ручка О. С. (ТМ "Geekach"), ТОВ «ОТС-УКРАЇНА» (ТМ "HPX"), ТОВ "НІКК МОЛЕ" (ТМ «Nikk Mole»), ТОВ «АБІФАРМ» (ТМ «ABIFARM»), ТОВ «НАТА ГРУП» (ТМ «NATA»), ТОВ «Криворізький хлібозавод №1» ФОП Папп В.В. (ТМ «Мед Карпат»), ФОП Зубенко В. Д. (ТМ "КАО-КАО").

Як Легко та Швидко отримати ШТРИХ-КОД?

Зателефонуйте 0987733353, напишіть в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua


Як отримати ШТРИХ-КОД з нами


Реєстрація штрих-коду з нами - це дуже просто!
Для того, щоб нам розпочати його отримання, Вам треба діяти наступним чином:
Ви видаєте нам Довіреність на дії щодо отримання коду від Вашого імені.
Ми готуємо документи для реєстрації Вашого штрихового коду та укладаємо з асоціацією "ДжіЕс1 Україна" (GS1) Договір про Ваше членство в Асоціації та участь у системі.
Для укладання Договору Ваше Підприємство заповнює Реєстраційну картку, в якій надаються основні дані про Підприємство, які необхідні для визначення його майбутніх потреб в ідентифікаційних номерах.
При укладанні Договору Ваше Підприємство сплачує вступний та річний членські внески. Для підприємств певних категорій встановлено зменшені розміри членських внесків (наприклад, для малих підприємств, приватних підприємців тощо).
Укладений Договір набирає чинності з моменту сплати вашим Підприємством вступного та річного внесків.
Умовою щорічного продовження дії Договору є своєчасна сплата Підприємством, яке є учасником Асоціації, річного членського внеску та належним виконанням інших положень Договору.
Ставши учасником системи "ДжіЕс1 Україна" (GS1), Ваше Підприємство отримує право використовувати штрих-коди та інші стандартні засоби системи кодування. Інформація про підприємство розміщується у міжнародному електронному каталозі підприємств-учасників системи EAN•UCC.
Штрихове кодування - відповідальна процедура, тому помилки можуть обійтися дуже дорого. Наприклад, через неякісно надрукований штрих-код реалізатор може відмовитися прийняти всю партію готової продукції. Тому необхідно подбати про те, щоб на Підприємстві за питання штрихового кодування відповідав кваліфікований спеціаліст, який має знання у сфері інформаційних технологій.

Малі підприємства та отримання штрих-коду


До малих підприємств згідно зі ст. 63 Господарського Кодексу України належать суб'єкти господарської діяльності, у яких середньостатистична кількість працівників за звітний (фінансовий) рік не перевищує 50 осіб та обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не перевищує суми, еквівалентної 500 000 євро за середньорічним курсом Національного Банку України. Для підтвердження статусу малого підприємства при отриманні штрих-коду та укладання додаткової угоди (Форма 4-МП), підприємству необхідно надати завірену копію Звіту про фінансові результати (форма №2) за останній звітний (фінансовий) рік з відміткою відповідного органу державної статистики.
Підприємства, які працюють менш ніж рік, надають засвідчену копію Свідоцтва про державну реєстрацію та письмову заяву, в якій декларують очікуваний обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг).

Як замовити отримання штрих-коду?

Зателефонуйте 0987733353, напишіть в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua


Вартість отримання штрих-коду


Вона вказується у дол. США, т.к. це платежі міжнародної організації. Оплата - в гривні по курсу НБУ на день оплати.
Вартість отримання штрих-коду залежить від розмірів (виду) підприємства: це Велике підприємство, це Мале підприємство або Суб'єкт підприємницької діяльності (Фізична особа-підприємець).

1. Вартість отримання штрих-коду для Великого підприємства складається з наступних платежів:
• Вступний внесок дорівнює 300 дол. США;
• Річний разовий внесок дорівнює 200 дол. США;
• Реєстрація штрих-коду. Розмір платежу за реєстрацію штрих-коду залежить кількості потрібних штрих-кодів. Наприклад:
- якщо їх від 1 до 10, то сплачується 20 дол. США за кожен;
- а якщо від 11 до 25, то сплачується вже 15 дол. США за кожен;
- якщо від 26 до 100, то вже 10 дол. США за кожний;
- а від 101 і вище, вже 5 дол. США за кожний;
• Послуги Агентства з оформлення необхідної документації для отримання штрих-коду та її подання до Відомства дорівнює 2000 грн. Послуги з оформлення та подання однієї заявки на присвоєння штрих-коду Вашій товарній позиції дорівнює 50 грн.
Розрахуємо для прикладу розмір оплат з отримання штрих-коду для Великого підприємства:
$ 300 (Вступний внесок) + $ 200 (Річний разовий внесок) + $ 20 (Реєстрація 1 штрих-коду) + 2000 грн (Послуги Агентства зі вступу до Асоціації) + 50 грн (послуги Агентства з оформлення 1 штрих-коду).

2. Вартість отримання штрих-коду для Малого підприємства:
• Вступний внесок дорівнює 150 дол. США;
• Річний разовий внесок дорівнює 100 дол. США;
• Реєстрація штрих-коду. Розмір платежу за реєстрацію штрих-коду залежить від кількості потрібних штрих-кодів. Наприклад, якщо їх від 1 до 100, то сплачується 10 дол. США за кожен, а якщо понад 101 – то сплачується вже 5 дол. США за кожен.
• Послуги Агентства з оформлення необхідної документації для отримання штрих-коду та її подання до Відомства дорівнює 2000 грн;
Тепер розрахуємо розмір оплат щодо отримання штрих-коду для Малого підприємства:
$ 150 (Вступний внесок) + $ 100 (Річний разовий внесок) + $ 10 (Реєстрація 1 штрих-коду) + 2000 грн (Послуги Агентства по вступу в Асоціацію) + 50 грн (Послуги Агентства по оформленню 1 штрих-коду).

3. Вартість отримання штрих-коду для Суб'єкта підприємницької діяльності (ФОП):
• Вступний внесок дорівнює 50 дол. США;
• Річний разовий внесок дорівнює 50 дол. США;
• Реєстрація штрих-коду. Розмір платежу за реєстрацію штрих-коду залежить від кількості потрібних штрих-кодів. Наприклад, якщо їх від 1 до 101, то сплачується 7 дол. США за кожний. А якщо понад 101 – то сплачується вже 5 дол. США за кожен.
• Послуги Агентства з оформлення необхідної документації для отримання штрих-коду та її подання до Відомства дорівнює 2000 грн;
Також розрахуємо для прикладу розмір оплат щодо отримання штрих-коду для Суб'єкта підприємницької діяльності:
$ 50 (Вступний внесок) + $ 50 (Річний разовий внесок) + $ 7 (Реєстрація 1 штрих-коду) + 2000 грн (Послуги Агентства по вступу в Асоціацію) + 50 грн (Послуги Агентства по оформленню 1 штрих-коду).
Замовити реєстрацію штрих-коду

Що таке сам штрих-код


Штрих-код - це послідовність чорних та білих смуг, яка відображає певну інформацію. Інформація, що міститься в штрих-коді, розміщується у друкованому вигляді під штрих-кодом у вигляді цифр (розшифрування). В Україні маркування штрих-кодами товарів суб'єктами підприємницької діяльності здійснюється на підставі Постанови КМУ №574 (1996 р.). штрих-код асоціації товарної нумерації Відповідно до Постанови КМУ №574, товари маркуються штриховими кодами EAN, які надає організація Асоціація Товарної Нумерації України "ДжиЕс1 Україна". Вона є самоврядною некомерційною неурядовою організацією. Асоціація створена у вересні 1994 року за ініціативою Спілки економістів України, за підтримки Уряду, причетних міністерств, відомств та організацій. Постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року № 821 Асоціації надано повноваження представляти інтереси українських виробників та дистриб'юторів у Міжнародній Асоціації Товарної Нумерації та в інших міжнародних асоціаціях та організаціях, які діють у сфері автоматичної ідентифікації та штрихового кодування. Згідно з курсом всесвітньої спільноти з 20.12.06 Асоціація "ЄАН-УКРАЇНА" змінила свою назву. Нова назва: Асоціація Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна". Скорочена назва: Асоціація "ДжиЕс1 Україна". Назва англійською мовою: Article Numbering Association of Ukraine "GS1 Ukraine", а скорочено: GS1 Ukraine. У робочих документах та матеріалах інформаційно-просвітницького характеру ця організація буде позначатися як GS1 Україна.


Що таке - отримати ШТРИХ-КОД


GS1 Bar-Codes Отримання штрих-коду - це отримання Вами можливості застосування всесвітньо визнаного способу маркування та обліку товарів.
Європейським 13-значним штрих-кодом маркується на сьогодні переважна більшість товарів розвинутих країн. Штриховий код символіки EAN, представлений найчастіше в стандарті EAN-13, призначений для кодування інформації про походження товару. Код у стандарті EAN-13 складається з 13 цифр: коду країни, коду виробника, коду товару та контрольної цифри.
Члени "GS1-Україна" мають право:
- маркувати свої товари штрих-кодами відповідно до загальноприйнятих стандартів та вимог;
- здійснювати перевірку якості надрукованих штрих-кодових символів;
- здійснювати електронний обмін даними щодо штрих-кодів з партнерами за єдиним стандартом;
- ідентифікувати свою унікальну тару та пакування та інші транспортно-складські одиниці за стандартом SSCC, та маркувати їх стандартними транспортними етикетками;
- користуватись електронним каталогом штрих-кодів українських товарів "Депозитарій";
- отримувати нормативно-технічну документацію системи GS1 за штриховими кодами;
- отримувати рекомендації "GS1-Україна" щодо практичного застосування штрихового кодування.

Як отримати штрих-код?

Зателефонуйте 0987733353, напишіть в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua


Як виготовити штрих-коди


штрих-код EAN Після того, як для товару присвоєно ідентифікаційний номер EAN•UCC, перед підприємством постає запитання: як цей номер правильно подати у штрих-коді та промаркувати товар?
Зображення штрих-коду формується за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Найчастіше штрих-код закладається у дизайн етикетки чи пакування товару. На сьогодні деякі друкарні та дизайн-студії мають відповідне програмне забезпечення та кваліфікованих фахівців, та можуть гарантувати правильний та якісний друк штрих-коду. Слід детально порадитися з друкарями, щоб переконатися, що якісний друк штрих-коду буде гарантовано. Ми наполегливо рекомендуємо в договорі про друк етикеток або про виготовлення пакування зумовлювати відповідність геометричних та оптичних характеристик штрих-коду, а також його розташування на товарі чинним Державним стандартам України та передбачати відповідальність друкарні за недотримання нормативних вимог.
Якщо друкарі не впевнені, що зможуть правильно сформувати штрих-код, вони можуть попросити вас надати їм оригінал штрих-коду - її зображення на плівці або в електронному вигляді ("майстер-фільм" або "майстер-файл"). Послуги з виготовлення оригіналів штрих-кодів надаються спеціалізованими підприємствами. Ми сприяємо розміщенню замовлення на виготовлення майстра-фільму або майстра-файлу штрих-коду належної якості.
У деяких випадках маркування товару штрих-кодом здійснюється етикетками-наклейками із штриховими кодами. Такі етикетки виготовляються за допомогою спеціального обладнання.


Як перевірити якість маркування продукції штрих-кодом?


Зрештою, потрібно переконатися, що штрих-код надруковано правильно. Для перевірки якості друку штрих-кодової мітки та її відповідності чинним нормативним вимогам використовуються спеціальні пристрої – верифікатори. Надавши нам контрольні зразки товару, етикетки чи пакування з нанесеним штриховим кодом, Підприємство одержує від нас виготовлений "ЄАН-УКРАЇНА" Протокол верифікації штрихкодової позначки та Свідоцтво. Таке Свідоцтво – це документ, який підтверджує право учасника системи EAN•UCC застосовувати наданий ідентифікаційний номер EAN. Видане Свідоцтво діє протягом усього терміну членства Підприємства в Асоціації.


Історія ШТРИХ-КОДІВ

Функціонування системи отримання штрих-кодів забезпечується двома найбільшими міжнародними організаціями, які спеціалізуються на реєстрації штрих-кодів у всесвітньому масштабі - GS1 (EAN International) та AIM Global.
EAN була створена у 1977 році з ініціативи виробників та дистриб'юторів дванадцяти європейських країн. Європейська Товарна Нумерація (European Article Numbering) стала логічним розвитком американської системи товарної нумерації UPC, яка на той час уже використовувалася у США та Канаді. Упродовж кількох наступних років до EAN приєдналися країни Європи, Латинської та Центральної Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону. Реєстрація штрих-коду стає повсякденною справою в усьому світі. У 2002 році в EAN International вступили створена в США Рада з уніфікованого кодування UCC (Uniform Code Council) і Канадська рада з електронної комерції. Після цього EAN International у 2003 році отримала нову назву - GS1, тобто "Всесвітня система", тобто. стала першою та єдиною організацією зі стандартизації та уніфікації інформаційного плюс супроводу світової торгівлі за всесвітньою системою стандартів EAN•UCC. На 2006 рік серед учасників GS1 - 101 національна асоціація, які представляють 103 країни.


Державні стандарти та нормативні документи щодо штрихового кодування та електронного обміну інформацією (EDІ):

  • ДСТУ 3145-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Загальні вимоги.
  • ДСТУ 3144-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Терміни та визначення.
  • ДСТУ 3146-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Маркування об'єктів ідентифікації. Штрихові позначки EAN. Вимоги до побудови.
  • ДСТУ 3147-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Формат та розташування штрихових позначок EAN на тарі та пакуванні товарної продукції. Загальні вимоги.
  • ДСТУ 3148-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Система електронного обміну документами на постачання продукції. Загальні вимоги.
  • КНД 50-051-95 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Вибір та застосування штрихових кодів. Основні положення.
  • ДСТУ 3356-96 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Маркування об'єктів ідентифікації. Порядок присвоєння, реєстрації, перегляду та скасування кодів EAN на продукцію.
  • ДСТУ 3359-96 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Маркування об'єктів ідентифікації. Якість друку штрихкодових позначок. Загальні технічні вимоги та методи контролю.
  • ДСТУ3775-98 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Маркування об'єктів ідентифікації. Штрихові позначки UCC/EAN-128. Ідентифікатори застосування. Загальні вимоги.
  • ДСТУ 3776-98 Коди та кодування інформації. Штрихове кодування. Маркування об'єктів ідентифікації. Код 128. Вимоги до побудови.


Отримайте штрих-код з нами зараз!