Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

Міжнародна реєстрація торгової марки

Міжнародна ТМ з нами - Легко!

патентний повірений та міжнародна торгова марка

Яна Кондратюк

Патентний повірений

Адвокат

Свою торгову марку (скорочено – ТМ) треба захищати, особливо – виходячи на міжнародний ринок.
Саме тому Міжнародна реєстрація ТМ за Мадридською системою – це чудовий спосіб захисту Вашого бренду за кордоном одночасно в кількох державах: одна заявка – і одразу багато країн!

Чому ми:
1. Ми маємо величезний досвід у цьому.
2. Підготовка міжнародної заявки - усього 5000 грн.
3. У співробітників – чудове знання англійської мови для спілкування з ВОІВ (Всесвітня організація інтелектуальної власності).

Як ЛЕГКО та ШВИДКО зареєструвати міжнародну торгову марку?

Подзвоніть 0987733353, напишіть в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua


Наш досвід.
Нами успішно зареєстровані міжнародні торгові марки: "ШАХТАР" (торговельна марка футбольного гранда зареєстрована у 25 країнах!), "IP FOREX" (послуги на ринку Форекс), "Червона зірка" (торгова марка заводу), "КІН-ДЗА-ДЗА" (горілка), E.NEXT (товарний знак електротоварів), ReformA (класи 01, 03, 08, 35), Ponyglass (годинник та посуд), "FANTASY FLIRT" (торгова марка косметики), "Sky Lilit" (косметика), "NORMAL clinique" (косметика), "PanaSystem" (комп'ютери та програми), "GRAVITSAPA" (горілка), "Lady FLIRT" (косметика), "MEN AGRESSIA" (косметика), "JINTROPIN" (товарний знак - ліки), "FLIRT FANTASY" (косметика), "OPENFOX" (комп'ютери та програми), JEFERSON (комп'ютери та програми), "Gold Cotton" (косметика та парфумерія), "CONTOUR" (класи 08, 16, 17), "Mister MagQ" (косметика), "LILIT Baby (косметика), "Nature's Secrets" (косметика) і т.д., і т.п.
Наприклад, ми на цій сторінці нижче зліва розмістили Сертифікат міжнародної торгової марки Футбольного клубу "Шахтар", яку ми зареєстрували.


Міжнародна ТМ – починаємо!


Для початку роботи з міжнародної реєстрації торгової марки Вам потрібно:
• Або надіслати листа Патентному повіреному на e-mail info@tm.ua. На e-mail Ви можете написати лист приблизно такого змісту: "Ми хочемо провести міжнародну реєстрацію торгової марки. Свідоцтво № 55555. Надішліть набір документів та опис процедури". Або "Хочемо міжнародну торгову марку в Україні та країнах Європи!" І все – робота закипіла!
• Або зателефонуйте нам в офіс. Вгорі та внизу сторінки є клікабельні номери телефонів.
• Або напишіть нам у Telegram, Viber або Skype. Вгорі та внизу сторінки є клікабельні посилання на месенджери.
Поставте нам завдання і ми вирішимо його!
Керує напрямом міжнародної реєстрації торгових марок Патентний повірений України Яна Кондратюк.

Замовити міжнародну реєстрацію торгової марки!


ЕТАПИ реєстрації ТМміжнародна торгова марка нова пошта
 • ПЕРШИЙ ЕТАП: Ви обираєте країни для міжнародної реєстрації торгової марки та повідомляєте їх список нам по e-mail. Список усіх країн Мадридської системи є нижче на цій сторінці. Реєстрація можлива при будь-якій кількості країн.
 • ДРУГИЙ ЕТАП: Зважаючи на кількість країн та розмір встановлених ними мит, ми складаємо Комерційну пропозицію щодо міжнародної реєстрації. І надсилаємо її Вам на e-mail. Вартість реєстрації залежить від зазначеної Вами кількості країн, виду Вашої торгової марки, кількості класів та наявності або відсутності кольору у знаку.
 • ТРЕТІЙ ЕТАП: Ви або погоджуєтесь із переліком країн, або коригуєте його. Річ у тому, що деякі країни мають дуже високі індивідуальні мита. Наприклад, індивідуальне мито тільки за одним класом: Estonia - 176 CHF, Ireland - 325 CHF, Iceland - 180 CHF, Turkmenistan - 209 CHF, United Kingdom - 325 CHF. А той же Uzbekistan має індивідуальне мито в 1254 р. CHF... Є про що подумати! :)
 • ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП: За остаточно погодженим переліком країн ми коригуємо Комерційну пропозицію.
 • П’ЯТИЙ ЕТАП: Ми з Вами підписуємо Договір, виставляємо рахунки – Ви сплачуєте. Робота розпочалася!
  Як правило, від моменту надходження від Вас платежів до покупки валюти та платежу франків до Женеви проходить один - два тижні.


  ВАРТІСТЬ реєстрації ТМ за Мадридською системою
  Нижче нами наводиться розрахунок офіційних мит, які сплачуються за реєстрацію за Мадридською системою:
  Основна оплата (мито) CHF (швейцарські франки):
  • Торгова марка/товарний знак подається без вказівки кольору - 653 CHF
  • Торгова марка/товарний знак подається в кольорі - 903 CHF
  • Додатково за кожен клас товарів та послуг понад три - 100 CHF
  • Додатково за кожну країну, яка заявляється - 100 CHF
  ВАЖЛИВО: деякі країни учасниці Мадридської системи встановили індивідуальні мита!
  Приклад курсу швейцарського франка: курс продажу (ПриватБанк) швейцарського франка (CHF) у гривні (UAH) на 22.11.2022 р.: 1 CHF = 39.00 UAH.
  Крім вище зазначених платежів, також за подання міжнародної заявки в Укрпатент сплачується держзбір у розмірі 2400 грн.
  Наші послуги з підготовки, подання та супроводу міжнародної заявки складають 5000 грн.
  Отже, мінімально при, наприклад, реєстрації знаку в Німеччині, Франції, Нідерландах, Бельгії та Люксембурзі треба витратити: 653 CHF + 300 CHF + 2400 грн + 5000 грн.
  Отже, 953 CHF + 7400 грн.
  Точний розрахунок сум за реєстрацію торгової марки/товарного знаку за Мадридською системою в інших країнах ми зробимо для Вас у Комерційній пропозиції.

  Замовити Міжнародну ТМ  ОСОБЛИВОСТІ міжнародної реєстрації ТМ
  • Реєстрація торгової марки зараз йде по Протоколу до Мадридської Угоди.
  • Сама Мадридська Угода фактично померла після змін 2007-2009 років.
  • Реєстрація можлива тільки для торгових марок, які принаймні вже подані на реєстрацію або вже зареєстровані в Україні.
  • Заявник міжнародної торгової марки - як резидент України, так і нерезидент.
  З 01 січня 2008 року, якщо країни пов'язані Угодою та Протоколом, то заявники мають можливість самостійного вибору країни походження. Таким чином заявник має вибір: якщо головний офіс у Берліні - то можна подати міжнародну заявку і з Німеччини... Але німецький Патентний повірений дорогий! А якщо офіс чи завод компанії – у Черкасах, то явно Заявку краще подати з України. Це, безперечно, робить Мадридську систему міжнародної реєстрації торгової марки більш гнучкою для користувачів. Плюс у тому, що нові Правила знімають із національного Патентного відомства обов'язок перевіряти країну походження Заявника.  ПЕРЕВАГИ міжнародної реєстрації торгової марки


  wipo
  • Міжнародна реєстрація ТМ за Мадридською системою має таку саму правову силу, як і національна заявка, подана в кожній із зазначених заявником країн.
  ТМ, зареєстрована за Мадридською Системою, одночасно отримує правову охорону в кількох країнах шляхом подання лише однієї міжнародної заявки.
  • Заявка на реєстрацію за Протоколом до Мадридської Угоди подається однією мовою (це - англійська, французька або іспанська мови).
  • Всі документи по Мадридській Угоді та Мадридському Протоколу подаються в одне Відомство - ВОІВ (Всесвітня організація інтелектуальної власності - WIPO).
  • Оплата набору мит в одній валюті (швейцарські франки);
  • Якщо протягом певного терміну (12 - за Мадридською Угодою або 18 місяців - за Мадридським Протоколом) відповідне національне Відомство зазначеної країни не відмовило в реєстрації знаку, то йому надається така сама правова охорона, якби торгова марка (товарний знак) була зареєстрована цим національним Відомством.
  • Надалі можливо розширення числа країн реєстрації міжнародної ТМ. Це може бути зроблено за допомогою спеціальної процедури - територіальне розширення міжнародної торгової марки.


  Замовити реєстрацію міжнародної ТМ


  Додаткові плюси Мадридської системи:
  • Просування Вашої фірми на іноземні ринки вимагатиме від Вас правового захисту товарних знаків з урахуванням норм як українського, так і міжнародного законодавства. Інакше Ваш бренд завжди буде під загрозою виникнення проблемних ситуацій. Тому була і створена система реєстрації за Мадридською Угодою та Мадридським Протоколом. Гріх нею не скористатися! :)
  • Активна інтеграція України до європейської та світової економіки ставить експортерів перед необхідністю реєстрації своїх брендів у низці держав як Європи, так і усього світу. Простіше одним "пострілом" заздалегідь заявити права в низці перспективних країн. Не чекаючи, поки місцеві конкуренти зроблять це за Вас і створять там проблеми. Візьміть ФК Шахтар для прикладу: успішний бізнес! І не дурні ж! Так одразу 25 країн заявили... Правильний хід!
  • Вимоги до процедури реєстрації ТМ у різних державах мають суттєві відмінності. Тож якщо піти різними національними процедурами, це буде і складніше, і дорожче. А за Мадридською системою – розроблено єдині міжнародні правила розгляду Заявок. І ніхто Вам не буде пускати пилюку в очі й накручувати вартість.
  • Подання заявки на реєстрацію до Національних відомств будь-якої країни вимагатиме ще й перекладу Заявки офіційною мовою цієї держави. А реєстрація по Мадридському Протоколу вимагатиме лише українського Патентного повіреного.


  Країни учасниці Мадридської системи (Members of the Madrid Union)
  Фактично, це держави Мадридського Протоколу та/або Угоди та Протоколу. Наразі міжнародна реєстрація торгової марки (товарного знаку) йде фактично вже лише за Мадридським Протоколом.
  Держави Мадридської системи станом на 24 листопада 2022 року:
  1. Afghanistan
  2. African Intellectual Property Organization (OAPI).
  3. Albania
  4. Algeria
  5. Antigua and Barbuda
  6. Armenia
  7. Australia
  8. Austria
  9. Azerbaijan
  10. Bahrain
  11. Belize
  12. Belarus
  13. Belgium
  14. Bhutan
  15. Bosnia and Herzegovina
  16. Botswana
  17. Brazil
  18. Brunei Darussalam
  19. Bulgaria
  20. Cabo Verde
  21. Cambodia
  22. Canada
  23. China
  24. Chile
  25. Colombia
  26. Croatia
  27. Cuba
  28. Cyprus
  29. Czech Republic
  30. Democratic People's Republic of Korea
  31. Denmark
  32. Egypt
  33. Estonia
  33. Eswatini (це - Свазіленд, маленьке королівство в Південній Африці)
  35. European Union
  36. Finland
  37. France
  38. Gambia
  39. Georgia
  40. Germany
  41. Ghana
  42. Greece
  43. Hungary
  44. Iceland
  45. India
  46. Indonesia
  47. Iran (Islamic Republic of)
  48. Ireland
  49. Israel
  50. Italy
  51. Japan
  52. Jamaica
  53. Kazakhstan
  54. Kenya
  55. Kyrgyzstan
  56. Lao People’s Democratic Republic
  57. Latvia
  58. Lesotho
  59. Liberia
  60. Liechtenstein
  61. Lithuania
  62. Luxembourg
  63. Madagascar
  64. Malawi
  65. Malaysia
  66. Mexico
  67. Monaco
  68. Mongolia
  69. Montenegro
  70. Morocco
  71. Mozambique
  72. Namibia
  73. Netherlands
  74. New Zealand
  75. North Macedonia
  76. Norway
  77. Oman
  78. Pakistan
  79. Philippines
  80. Poland
  81. Portugal
  82. Republic of Korea
  83. Republic of Moldova
  84. Romania
  85. Russian Federation
  86. Rwanda
  87. Samoa
  88. San Marino
  89. Sao Tome and Principe
  90. Serbia
  91. Sierra Leone
  92. Singapore
  93. Slovakia
  94. Slovenia
  95. Spain
  96. Sudan
  97. Sweden
  98. Switzerland
  99. Syrian Arab Republic
  100. Tajikistan
  101. Thailand
  102. Trinidad and Tobago
  103. Tunisia
  104. Turkey
  105. Turkmenistan
  106. Ukraine
  107. United Arab Emirates
  108. United Kingdom
  109. United States of America
  110. Uzbekistan
  111. Viet Nam
  112. Zambia
  113. Zimbabwe
  ВСЬОГО країн Мадридської системи (Members of the Madrid Union): 113.
  Джерело даних – сайт WIPO


  Ми проведемо міжнародну реєстрацію Вашої торгової марки швидко та просто!