Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

АВТОРСЬКЕ ПРАВО В США

Авторські права в США - Легко!Переваги такої реєстрації:
1. Публічний звіт про Ваші права. Реєстрація авторського права в United States Copyright Office (у перекладі - Бюро/Офіс авторського права Сполучених Штатів Америки, а скорочено далі - Бюро) має загальнодоступний, публічний характер. Бюро створює публічний звіт про основні факти конкретного об'єкта авторського права (далі – АП).
2. Експертиза. На відміну від такої ж реєстрації в Україні, фіксація Ваших прав передбачає обов'язкову експертизу Вашого твору.
3. Легкість документального доведення прав. За порушення Ваших прав у Сполучених Штатах Америки, в Європі, і навіть в Україні - Вам доведеться звертатися за їх захистом. Куди? До суду за місцем порушення прав. І повірте, що без документального (!) підтвердження наявності у Вас цих прав, на вас чекає програш у суді. А українським документам американські суди не довіряють.
4. Офіційне встановлення дати реєстрації. Документи датуються днем, коли Бюро отримує всі необхідні документи у потрібній формі. І дата не залежить від того, скільки часу займе обробка заявки та відправки Сертифіката про реєстрацію.
5. Безумовне визнання Вас автором. У США діє презумпція авторства. Тобто авторство особи, зазначеної у Сертифікаті, може бути оскаржене лише через суд. Якщо цього не сталося, будь-який суд вважатиме Вас автором.

Реєстрація Ваших Авторських прав США!
Зателефонувати 0987733353 або написати в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua

ЧОМУ МИ? З нами - Легко та Просто!
+ Багаторічний досвід захисту та реєстрації авторського права (скорочено - РАП).
+ Патентні повірені та спеціалізовані юристи Агентства володіють чудовою англійською мовою.
+ Тільки у нас - помірковані ЦІНИ!

ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА
Терміни отримання Сертифіката залежать від складності об'єкта прав:
1. Прості об'єкти. Це - фото, вірші, пісні, літературні твори, музика тощо. Для них термін становитиме 6-9 місяців.
2. Складні об'єкти. Це, наприклад, програмне забезпечення (комп'ютерні програми), бази даних тощо (за якими, до речі, найчастіше бувають запити) та термін складає - 9-15 місяців.
3. Ситуаційні фактори. Можлива завантаженість Бюро. Адже теж - бюрократи! :)

Вартість реєстрації авторських прав у США


Загальна вартість реєстрації АП у США складається з офіційного мита та оплати наших послуг.
А. Офіційне мито: Спрощена Заявка - 45 доларів США. Вимоги до спрощеної заявки:
- Автор та заявник - одна особа. Твір має бути створений одним автором. Тобто, не допускається жодних спільних робіт чи робіт, створених за наймом, чи похідних творів (творів, заснованих на роботі іншого автора).
- Заявка має стосуватися лише одного твору.
Стандартна Заявка - 65 доларів США. Це - решта заявок, які не віднесені до Спрощених.
Б. Комісії Банків щодо міжнародних переказів плюс адміністративні витрати на їх здійснення - 25 доларів США.
В. Послуги Агентства за подання Заявки складають 100 доларів США.
Загальна ВАРТІСТЬ складає:
Спрощена Заявка - 170 доларів США.
Стандартна Заявка - 190 доларів США.
Важливе застереження! Можливі запити United States Copyright Office (Бюро авторського права США) за Вашим об'єктом АП. Вартість відповіді на можливий запит Американського Бюро залежить від його складності. Як правило, наші послуги з обробки запиту складають 50 доларів США.

Замовити реєстрацію авторських прав у США


Порядок роботи по реєстрації копірайту в США


5 легких та простих кроків:
1) Нам потрібно отримати від Вас документи для USA:
Завантажте файл архіву
• Розархівуйте документи, заповніть відповідну Анкету та Довіреність;
• І надішліть їх нам документами Word на наш e-mail info@tm.ua
• Якщо Ви не змогли завантажити документи, то повідомте нам про це телефоном чи напишіть у будь-який з месенджерів. І ми надішлемо Анкету та Довіреність на Ваш e-mail або на месенджер, попросимо їх заповнити та вордівськими файлами надіслати нам ці документи назад. Після перевірки ми підтвердимо правильність заповнення.
!!! Довіреність нам потрібна в оригіналі. Цей оригінал Довіреності має надійти до нас якнайшвидше, бажано - не пізніше оплати. Отже, якщо Ви не з Києва, ми попросимо Вас надіслати документи нам кур'єрською службою з доставкою до офісу.
2) Просимо Вас зателефонувати нам на офісні мобільні телефони 099 433-01-33 (МТС), 063 942-55-33 (Лайф), 098 773-33-53 (Київстар) та повідомити про відправку. Або написати в Telegram, Viber, Skype невеликий запит вигляду: "Хочу зареєструвати у США авторське право на ...". У запиті просимо Вас одразу вказати про який об'єкт АП йдеться (комп'ютерна програма, музика, сайт, вірші тощо).
3) Обробка документів та отримання оплати:
• Після повного розуміння нами завдання та об'єкта, що заявляється, Ви оплачуєте наші послуги плюс мито і ми починаємо роботу. На підготовку документів йде два робочі дні після оплати.
4) Далі ми подаємо документи на реєстрацію.
5) Після реєстрації ми отримуємо Свідоцтво та відправляємо його Вам рекомендованим листом (або Ви можете отримати його у нас в офісі).
Все!

Особливості реєстрація в США авторського права на комп'ютерну програму.


У реєстрації АП на програмне забезпечення в США є свої особливості.
Перша, основна особливість: програми можуть містити просто величезну кількість коду. І частина цього коду може бути запозичена автором в іншої особи. І тому важливо правильно розібратися, що із цього коду треба реєструвати.
Друга особливість - для реєстрації АП потрібна "Інструкція користувача".
Щоб розпочати роботу з реєстрації авторських прав на КОМП'ЮТЕРНУ ПРОГРАМУ у США, нам потрібні такі документи:
- Доручення;
- Анкета;
- Інструкція користувача комп'ютерної програми.
- Вихідний текст (фрагменти вихідного тексту) комп'ютерної програми обсягом, необхідному її ідентифікації.
Заявник самостійно вирішує, які фрагменти вихідного тексту комп'ютерної програми передати на збереження, і має право вилучати з поданих фрагментів вихідного тексту місця, які, на його думку, не слід висвітлювати. Найчастіше це 25 перших і 25 останніх сторінок вихідного коду. Проте Ви маєте право подати на реєстрацію і весь програмний код.
- Документи, які можуть свідчити про факт та дату створення комп'ютерної програми;
- Якщо заявка подається на юрособу, то необхідно мати Договір з автором програми на розробку та передачу майнових прав цій юрособі.

Отримати авторські права в США негайно!