Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

Патентний повірений - Київ, Україна

патентний повірений

Ігор Кондратюк

Патентний повірений

Займаюся правом інтелектуальної власності як бізнесом з 1998 року.
Як Патентний повірений атестований у 2002 році за № 271 за такими об'єктами інтелектуальної власності:
Торговельні марки;
Винаходи та корисні моделі;
Промислові зразки;
Юридичні послуги в галузі захисту права інтелектуальної власності.
Як Патентний повірений - охоче беру участь у судах, насамперед - за торговельними марками та доменами ua.

Професійні успіхи.
Вже більше 20 років працюю в інтелектуальній власності. Як результат: на 01.11.2022 нашим Агентством успішно зареєстровано більше 5300 торгових марок. З них понад 1500 ТМ для доменів ua. А шістнадцять однолітерних ТМ для домену ua - наша робота! Плюс сотні об'єктів авторських прав та десятки Патентів. Суди. Штрих-коди. Реєстрація авторських прав.

МОЇ КОНТАКТИ.
Ви маєте запитання до мене? На жаль, по телефону не завжди зможу відповісти: можу бути в дорозі, на зустрічі або у Відомстві. А вже війна в Україні – робить телефон ненадійним каналом зв'язку. Тому, будь ласка, виберіть нижче зручний для Вас спосіб зв'язку - і напишіть мені. І я обов'язково зв'яжусь з Вами відразу ж, як тільки зможу! Велике прохання: чим докладніше Ви викладете своє питання, тим швидше отримаєте повну відповідь! Отже, контакти:
• Skype igor.v.ko. Це - найоптимальніший спосіб зв'язку. • Viber та WhatsApp
Фейсбук
Telegram
E-mail
+380731599899. Але це ненадійніший канал зв'язку. То світла нема, то інтернету. Київ, нажаль, потерпає від ворожих обстрілів.

Народився в шалено далекому 1959 році, Київ - моя батьківщина. У цьому місті вже лежать у землі дуже улюблені мною люди: прабабуся Олександра Григорівна Цимбал, бабуся Зінаїда Григорівна Тартаковська та мама – Кондратюк Жанна Еммануїлівна. Киянин я – у четвертому поколінні.

Освіта - вища технічна, вища військова та вища в інтелектуальній власності. Хотілося б отримати і четверту-п'яту вищу. Але рівень викладання в українських ВНЗ так впав, що краще займатися самоосвітою, чим і займаюсь. Професійний статус Патентний повірений - це мій свідомий вибір.

Пишаюся:
1. Людьми, з якими працюю зараз та з якими пощастило працювати раніше. Які внесли і роблять величезний внесок у те, що ми досягли таких чудових результатів. Це – Галина Власова (Міколенко), Юлія Кардашинська, Тетяна Сердюк, Ольга Юзяк, Юлія Шишкіна (Лещенко), Яна Кондратюк, Оксана Власюк, Інна Панасюк, Юлія Гетьман.
2. Клієнтами, які довірили мені свої торгові марки, наприклад: Альберт Попков (Однокласники), Євген Полодюк (компанії "Кредо-Капітал" та "Ліліт-Косметик"), Андрій Приступа (проект GISMETEO та багато інших). І ще кількома тисячами інших великих та малих компаній та фізичних осіб.
3. Тим, що незважаючи на те, що мій номер повіреного – 271-й, але за кількістю реєстрацій торгових марок – ми у трійці лідерів багато років поспіль!
4. Відмінними знаннями теорії та практики права інтелектуальної власності, особливо зв'язування торговельна марка - домен UA. За що - низький уклін моїм Вчителям, які навчали мене Ремеслу. Велика подяка!
Дуже вдячний людям, які викладали та навчали мене професії. Моїм Вчителям: Горнисевич А. М., Добриніна Г.П., Куцевич В.Л. (нажаль, вже пішов із життя), Кожарська І.Ю., Левічева О.Д., Меняйло Л.А. та десяткам інших викладачів Київського «Інституту інтелектуальної власності та права» (зараз – Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії у м. Києві). Дякуємо керівникам та персоналу ІІВП за навчання! Без них би не стати мені успішним Повіреним! Щасливий!
1. Двома своїми донечками, Яною та Жанною – найкращими для мене дівчатками у світі. І особливо – трьома онуками! 2. Улюбленою роботою. Тим, що завжди на совість і розумно робив свою улюблену справу.
3. Успіхами у ТМ для доменів ua. Особливо приємно те, що наші Клієнти отримали та отримують найкращі в Україні адреси! Мені подобається це робити для них! :)
4. Гарними сайтами у мережі. Наше Агентство, крім цього сайту, створило та підтримує помітні проекти в мережі:
- Про Авторське право на сайті copyright.ua.
- Про Патенти на сайті patent.ua.
- Торговельна марка на сайті uatm.ua

На превелику жаль...
Жалкую тільки про те, що хотілося б зробити ще більше хороших ТМ, доменів UA та Патентів для моїх Клієнтів! :)
І про свій другий шлюб із вкрай неприємною мені Тетяною Трембовецькою – теж дуже жалкую. Про неї залишилося тільки стійке відчуття гидоти та огиди в моїй Душі. Нехай за цей мерзенний шлюб пробачать мене моя перша дружина та діти.

Деякі проблемні питання професії Нижче - хотілося б порушити питання про Повірених, які, швидше за все, задають собі багато людей, яким потрібна ТМ, патент чи реєстрація авторських прав.

Патентний повірений та торгова марка, винахід чи промисловий зразок


А чи потрібний Повірений у роботі з об'єктами права інтелектуальної власності? Це не просто гарне питання. Це – дуже гарне питання! І на мій досвід у торгових марках і Патентах я відповідаю на нього так: "Скупий - платить двічі!" Для будь-якої справи хочу порадити Вам: обирайте таких фахівців, які чудово зроблять роботу і за розумні гроші!
Впевнений, що і в реєстрації ТМ ефективний такий самий підхід: треба вибирати профі. Якщо Вам на довгі роки бізнесу потрібна розумно зареєстрована ТМ (враховано всі права, правильно обрані класи, правильно визначено, що реєструвати) - це тільки до хорошого фахівця. Не обов'язково це буде супер-пупер фірма. У "крутій" фірмі за підготовку заявки на ТМ візьмуть від 150 доларів.
Але й інша крайність викликає підозру. Є, звісно, варіант заощадити 100-200 гривень. Так, це – гроші. Можна пива випити. А можна - розумно зареєструвати торгову марку на десять років. Або - отримати всі необхідні права за винахід або промисловий зразок. Вирішувати завжди - Заявнику.
Нажаль, згідно мого багаторічного досвіду: ні Університет ім. Т.Г. Шевченка, ні Києво-Могилянська академія, ні Харківський чи Львівський університети та жоден ВНЗ в Україні не готують практиків у реєстрації ТМ і тим більше – у патентуванні. І перевірити це просто: 99,9% "дешевих" юристів не зможуть назвати, як правильно називається українською мовою той договір, яким передають права на торгову марку. І тим більше не знають: а в якій статті Цивільного кодексу це написано? А ми – знаємо!
Моя порада всім: "Не йдіть до дешевих юристів!" Краще напишіть нам, що грошей немає і потрібна знижка. Зробимо знижку! І ми будемо раді за Вас: Ви отримаєте добре зроблену роботу!

Реєстрація торгової марки самостійно, без Повіреного


Чи можна подати заявку самому? Звичайно можна, Закон дозволяє, та й не Боги ж горщики випалюють! Реєстрація торгової марки самостійно можлива, це 100%! Можна витратити свій час, вникнути в теорію, Закони, Правила, суперечити і зрозуміти чинне законодавство. Але я думаю так: що б не казали, щоб там у мережі не писали, але взуття – має лагодити шевець, а не ми самі. Зуби має лікувати – стоматолог, а не бабка-шептуха. А ТМ та Патенти - на реєстрацію має готувати фахівець цієї справи!

Зареєструвати винахід, корисну модель та промисловий зразок


Патенти можуть бути різні, як і ситуації для заявників. Комусь патенти потрібні для гарного папірця на стіні. Але комусь потрібні серйозні та юридично грамотні документи для фіксації своїх важливих прав.
Тим, кому Патент необхідний отримання та фіксації реальних прав, вирішити завдання написання Патенту може лише Повірений. І то... Якщо у нього є хороша голова та досвід у цьому.
Наприклад, коли в мене запитують поради, кому б я довірив написання Патенту? Не хочу сказати погано про навички, знання та можливості когось з інших Повірених. Покажіть їх патенти - і тоді буде про що розмовляти.

© Кондратюк І.В., 2013-2022

Можливо, Вам також будуть цікаві Статті:
Патентний повірений, Адвокат Яна Кондратюк. Атестована для роботи з такими об'єктами права інтелектуальної власності, як торгова марка, промисловий зразок (промисловий дизайн), винахід, корисна модель та найменування місць походження товару.
Винахід або Корисна модель? А на що краще подати заявку – на корисну модель чи на винахід? Від Вашого рішення щодо патентування потім залежить дуже багато. Особливо – у міжнародному плані.
Патент на промисловий зразок з Патентним повіреним. Стаття для складання заявки на промисловий зразок.
Авторське право та суміжні права. Авторське право та його захист - ось основні ідеї цього матеріалу.

Ми завжди раді працювати для Вас!