Чи доречні під час війни російські символи у серці Києва?
Чи доречні під час війни російські символи у Києві, серці України?
Може не всі знають: двоголові тварюки – є у центрі Києва на стінах дзвіниці Софійського собору... А може з цим в решті решт щось треба зробити?)
Доречі, я дуже пробачаюсь перед читачами, але змушений розмістити фото з двоголовими тварюками тут на сайті для розуміння їх вигляду.
Як знайшлись орківські пташки?
Нещодавно, прогулюючись ввечері Софійською площею у Києві підійшов до дзвіниці Софійського собору. І те що побачив, дещо здивувало. На боках дзвіниці – двоголові орківські орли. Ступор! Як це може бути? Як кажуть, не повірив своїм очам та став досліджувати це питання.
Важливе зауваження.
Що б там собі не аргументували геральдисти, історики, чиновники від влади чи ще хтось, важливим для оцінки цього символу є думка пересічного громадянина. Є очевидним, що звичайний громадянин у переважному випадку оцінить цього двоголового як РОСІЙСЬКИЙ ГЕРБ. Подобається це комусь, чи ні. А російський (майже російський, дуже схожий на російський тощо) герб під час війни саме з Росією - то ПАСКУДСТВО. Російські ракети нищать Київ. Так що символи цих терористів роблять посеред Києва? (((
І якщо хтось не розуміє проблеми - це робить існування такого паскудства на сакральному символі Києва тільки ще більш паскудним. І ніяк не можливим, випадковим та тощо.
Професійний висновок Патентного повіреного щодо гербів.
Тому, якщо треба визначити ступінь схожості двох позначень (герба Константинопольського та герба орківського) то я, як Патентний повірений, атестований державою Україна саме у галузі реєстрації позначень, вам впевнено та професійно заявляю: вони схожі до ступені змішування.
Ще раз. Професійний висновок Патентного повіреного: схожі до ступені змішування.
Рекомендації щодо подолання проблеми.
І не треба чиновникам включати чи то розумника, чи то дурника, треба як скоріше вжити дії щодо того, щоб задекорувати (сховати, затинькувати тощо) орківські орли на Софії.
А як закінчиться війна, тоді можна і розібратись: як вони там опинились, та що з ними треба зробити?
© Патентний повірений Кондратюк І.В., 2022
Повернутись на Головну сторінку реєстрація торгової марки.
Дізнатись все про торгову марку.
Отримати штрих-код на товари.
Почати реєстрацію авторських прав.
Отримати патент на винахід чи корисну модель.