Реєстрація торгової марки
Україна, Євросоюз та всі країни світу
RU
UA

Патентний пошук

Пошук патентів на винахід і корисну модель



патент на винахід Ми пропонуємо послугу проведення патентного пошуку для виявлення аналогів Вашого рішення. Ця перевірка, як і перевірка торгової марки важлива для українських підприємств, організацій та приватних осіб. Особливо ті, хто планує отримання патенту на винахід чи корисну модель.
Для кого ця послуга потрібна:
- Для тих, хто готується до реєстрації патенту.
- Для підприємств та організацій, які планують випускати нову продукцію. Перш ніж щось випускати - треба перевірити, а чи не порушите Ви часом чиїсь патентні права?
- Для підприємств та організацій, які планують ввезення на територію України нової продукції. Перш ніж щось завозити в Україну - теж треба перевірити, а чи не порушите Ви ненароком чиїсь патентні права?
- Для вчених та розробників нової продукції.
Зазначимо, що пошук винаходів чи корисних моделей - це серйозна робота. І це робота, яку виконують Патентні повірені з великим багаторічним досвідом, а тому безкоштовно така робота виконуватись не може.
Обмовимося, що для пошуку свідоцтв на промисловий зразок знадобиться робота по зовсім інших Базах.

Вартість пошуку відомостей про винаходи і корисні моделі


Перш ніж йти на отримання патенту (патентування) на винахід або корисну модель, дуже бажано - вивчити вже запатентовані рішення та опубліковані заявки, які мають подібні рішення тієї ж проблеми.
Але знайти патент на винахід чи корисну модель не тільки в Україні, а ще й за кордоном - не просто складно, а дуже складно. Але про це - нижче.
Вартість пошуку:
Локально по Україні складе 2500 грн.
По провідним світовим спеціалізованим патентним базам даних (Росія, США, Європейська патентна організація, база Всесвітньої організації інтелектуальної власності) складе 5000 грн.

Як знайти патент на винахід чи корисну модель

Зателефонуйте 0987733353, напишіть в Telegram, Viber, Skype або на info@tm.ua


Для чого потрібен пошук аналогів винаходів


- Для розуміння поточного рівня техніки. Виявлені аналоги передаються на вивчення Замовнику. Який зможе уточнити, додати чи змінити своє технічне рішення з урахуванням вже існуючих рішень.
- Для попередньої перевірки самої можливості патентування. Для патентоспроможності винаходу і корисної моделі потрібна світова новизна цього рішення. Світова - це означає, що на дату подання заявки ніхто у світі не повинен вирішувати подібне завдання у такий же спосіб. Ми - не перевіряємо світову новизну. Це зробить і зможе зробити лише кваліфікаційна експертиза Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ).
- Для складання формули на винахід і корисну модель. Практично неможливо правильно скласти формулу таких рішень без знання аналогів Вашого рішення та визначення його прототипу.
- Для запобігання порушенням прав третіх осіб. Щоб із тією чи іншою часткою ймовірності припустити: чи не порушуєте Ви чиїсь патентні права?

В яких патентних базах йде пошук


Це завдання має на меті виявлення аналогів і проводиться Патентним повіреним по наступних провідних спеціалізованих патентних базах даних:
1. База даних винаходів та корисних моделей Національного органу інтелектуальної власності.
2. База даних European Patent Office, тобто Європейської патентної організації (Espacenet). Приєдналися до ЄПО на 11.11.2022 наступні держави: Албанія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Північна Македонія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Чорногорія, Естонія. Усього - 39 держав.
3. База PATENTSCOPE Договору про патентну кооперацію (Договір PCT) Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).
4. База Відомства США по патентах та торгових марках.

Як замовити патентний пошук


Провести його просто по етапах але водночас досить складно за змістом такої роботи.
Процедура складається із п'яти етапів:
1. Отримання від Замовника даних про самого Заявника. У відповідь на Ваше замовлення через Форму замовлення або лист на наш e-mail ми надішлемо Вам Анкету-ЗАМОВЛЕННЯ на Ваш контактний e-mail. Ви заповнюєте та відправляєте її нам назад на e-mail вордівським файлом. Ця Анкета потрібна нам, щоб зрозуміти: хто Автор цього рішення чи Замовник і з ким нам спілкуватися по деталях Замовлення.
2. Також ми надішлемо Вам спеціальний документ - "ФОРМА для ознайомлення з винаходом і корисною моделлю". Ви її заповнюєте та відправляєте нам назад на e-mail вордівським файлом. Не виключено також, що для кращого розуміння ми попросимо Вас надіслати й інші уточнюючі документи: креслення або фото виробу.
3. Після з'ясування нами об'єкта для пошуку та Вашого завдання, погодження обсягів, вартості та термінів пошуку ми виставляємо та надсилаємо Вам на e-mail Рахунок та Договір. Ви оплачуєте і ми беремося до роботи.
4. Ми проводимо пошук та відправляємо Вам на погодження виявлені патентні матеріали (це будуть Описи патентів).
5. Якщо у Вас виникне потреба, то ми готуємо та надсилаємо Вам додаткові матеріали за окремими патентами.

Замовити патент на винахід чи корисну модель

Про якість нашої роботи

За результатами нашої роботи з виявлення аналогів вже успішно отримано сотні патентів на винаходи. І саме така послуга передбачена у нашому Договорі про надання юридичних послуг щодо проведення патентно-інформаційного пошуку патентів-аналогів рішення Замовника.
Ми - відверто говоримо: ми шукаємо аналоги Вашого рішення в тих базах, що перерахованих вище на цій сторінці. Саме цю послугу ми надаємо.

Важливе застереження про офіційний міжнародний пошук.
Будь ласка, зрозумійте наступне: якщо хтось в Україні каже Вам, що може зробити повний офіційний пошук - Вас просто обманюють. На превеликий жаль...
Всесвітній пошук – це не просто складний, а дуже складний процес! І такий офіційний пошук проводять лише міжнародні пошукові органи. Всі інші спеціалісти, в кращому разі, можуть зробити Вам лише грамотний добір аналогів Вашого рішення серед вже виданих охоронних документів чи опублікованих заявок. І може він проводитися лише за обмеженою кількістю патентних баз.
Щоб Ви могли виявити несумлінних фахівців, нижче ми наводимо повний та вичерпний список тих офіційних міжнародних організацій, які уповноважені проводити пошук патентів (станом на листопад 2022 року).
Це - так звані Міжнародні патентні пошукові органи та органи Міжнародної попередньої патентної експертизи:
1. Австрійське патентне відомство.
2. Австралійське патентне відомство.
3. Національний інститут промислової власності (Бразилія).
4. Канадське відомство інтелектуальної власності.
5. Національний інститут промислової власності Чилі.
6. Китайське національне управління інтелектуальної власності (CNIPA).
7. Євразійське патентне відомство.
8. Єгипетське патентне відомство.
9. Європейське патентне відомство (EPO).
10. Іспанське відомство по патентах та торгових марках.
11. Фінське бюро патентів та реєстрації (PRH).
12. Патентне відомство Ізраїлю.
13. Індійське патентне відомство.
14. Патентне відомство Японії.
15. Відомство інтелектуальної власності Кореї.
16. Відомство інтелектуальної власності Філіппін.
17. Федеральна служба з інтелектуальної власності (Роспатент).
18. Шведське відомство інтелектуальної власності (PRV).
19. Відомство інтелектуальної власності Сінгапуру.
20. Турецьке відомство по патентах та торговим маркам.
21. Національний орган інтелектуальної власності, Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ)».
22. Відомство США по патентах та торговим маркам (USPTO).
23. Північний патентний інститут.
24. Вишеградський патентний інститут.

Ми будемо раді працювати для Вас щодо пошуку патентів!