Регистрация торговой марки
Украина, Евросоюз и все страны мира
UA
RU

Як успішно отримати патент на Корисну модель в Україні

Успішно отримано черговий патент на Корисну модель 
 
Наші Патентні повірені (скорочено – ПП) успішно виконали чергову задачу та отримали патент на корисну модель для нашого Клієнта. Він надійшов на нашу адресу та вже надісланий Клієнту.  
 
Про цей Патент на корисну модель 
Назва корисної моделі (скорочено – КМ) — СПОСІБ РОЗКРИТТЯ РОДОВИЩ КАМ'ЯНОЇ СОЛІ В СКЛАДНИХ ГІДРОГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ.
Дата подання Заявки  — 17.05.2023
Дата публікації відомостей про видачу патенту — 25.10.2023.
Висновок. 
- Таким чином, строк отримання реєстрації (патентування)  корисної моделі в Україні станом на середину 2023 року складає 5 місяців.
- Строк написання матеріалів Заявки від сплати наших послуг до подання Заявки у НОІВ (Укрпатент) склав 2 тижні.
- Загальний строк отримання реєстрації (патентування)  корисної моделі від сплати наших послуг до отримання охоронного документа складає 5,5 — 6 місяців.
 
Як отримати патент на корисну модель?
Зателефонуйте 098-773-33-53 або напишіть у Telegram чи у Viber.

 

Як отримати патент на корисну модель в Україні.
Це процес, який вимагає дотримання певних правил і вимог. Якщо Ви хочете захистити своє технічне рішення від конкурентів і отримати винагороду за свою творчість, ви можете скористатися послугами наших фахівців з патентування (Патентних повірених), які допоможуть Вам у всіх етапах отримання патенту на КМ чи патенту на винахід.
Щоб отримати патент на корисну модель в Україні, потрібно виконати наступні кроки:
1. Потрібно перевірити, чи відповідає Ваш об'єкт вимогам законодавства щодо КМ. Нагадаю, що об’єктом патентування КМ може бути або СПОСІБ, або ПРИСТРІЙ. Або / або, та ніяк інакше. Цю перевірку зроблять наші Патентні повірені.
2. Сплатити  послуги Патентного повіреного по роботі з Заявкою. Ці послуги станом на 2023 рік коштують від 15.000 грн. Чому «від»? Є фактор складності об'єкта патентування. Іноді обсяг роботи може суттєво зростати.
3. Підготувати Заявку на отримання патенту — Опис об'єкта; Формулу, Креслення (якщо на них є посилання в Описі) та Реферат. Це – сумісна робота Винахідника (Заявника)  та Патентного повіреного.
4. Подати заявку до НОІВ (Укрпатенту) та сплатити державний  збір за подання Заявки. Після подання Заявки Ви отримаєте копію заявлених документів. А також номер заявки та дату її подання, які будуть використані для подальшого відстеження статусу вашої заявки.
5. Пройти формальну експертизу. Якщо НОІВ (Укрпатент) буде мати якість запитання по ній, ми зможемо надати обґрунтовану відповідь або внести потрібні зміни у Заявку.
6. Сплатити державне мито за видачу патенту, яке становить 600 грн. Після цього  у строк від 3 тижнів до 1 місяця Ви отримаєте оригінал охоронного документа.
7. Отримати патент на корисну модель.
 
Чекаємо на Ваші винаходи!
 
© Яна Кондратюк, 2023
 
Повернутись на Головну сторінку для реєстрації торгової марки.
Дізнатись все про торгову марку.
Отримати штрих-код на товари.
Почати реєстрацію авторських прав.
Отримати патент на винахід чи корисну модель.
Почитати Статті про торгову марку, промисловий зразок, винахід, корисну модель та авторське право.