Регистрация торговой марки
Украина, Евросоюз и все страны мира
UA
RU

Торгова марка BMW як людина — про це фантазує штучний інтелект

Торгова марка BMW як людина — фантазує Автор та штучний інтелект.

 

торгова марка та штучний інтелектЯкби торгова марка BMW була людиною (ШІ бачить BMW як чоловіка), вона б виглядала як елегантний та впевнений у собі чоловік середнього віку. Його обличчя було б квадратним і симетричним, з високим чолом та рівними бровами. Його очі були б блакитними та блискучими, як фари його автомобіля. Його ніс був би прямим і вузьким, а рот — тонким та суворим. Його волосся було б коротким і чорним, з невеликою сивиною з боків. Його вуха були б маленькими та притиснутими до голови. Його одяг був би стильним і дорогим, що підкреслює його статус і смак. Він носив би чорний костюм із якісної тканини, білу сорочку з краваткою в тон своєму автомобілю, чорні туфлі із натуральної шкіри та годинник із золота чи платини. На його пальці блищав би перстень з емблемою BMW.

 

Потрібна реєстрація торгової марки?
Зателефонуйте 098-773-33-53 або напишіть у Telegram чи у Viber.

 

Характер людини – бренду.
Його характер був би таким самим, як його зовнішність — рішучим, розумним, надійним і доброзичливим. Він любив би швидкість та комфорт, але також цінував би безпеку та екологічність. Він поважав би інших людей, але не допускав порушення своїх прав і інтересів. Він був би успішним у своїй роботі та особистому житті, мав би багато друзів та партнерів.

 

Взагалі торгова марка БМВ

Загалом, BMW - людина була б чудовим представником свого бренду – красивим, надійним та високоякісним. Його тіло було б струнким і підтягнутим, з широкими плечима та вузькою талією. Його руки були б сильними та мускулистими, а ноги – довгими та прямими. Його шкіра була б світлою та гладкою, без зморшок чи шрамів.
Зауважимо, що малюнок виконаний на Платформі  DALL-E, але корекція кольорів проведена Автором.

 

Співавтори: Штучний інтелект та Патентний повірений Кондратюк І.В.
Малюнок: Платформа  DALL-E та Патентний повірений Кондратюк І.В.

 

Повернутись на Головну сторінку для реєстрації торгової марки.
Дізнатись все про торгову марку.
Отримати штрих-код на товари.
Почати реєстрацію авторських прав.
Отримати патент на винахід чи корисну модель.
Почитати Статті про торгову марку, промисловий зразок, винахід, корисну модель та авторське право.