Регистрация торговой марки
Украина, Евросоюз и все страны мира
UA
RU

Вітчизняні торговельні марки за межами України під час війни

Вітчизняні торговельні марки за межами України під час війни


Адвокат и патентный поверенный Яна КондратюкПонад 7 мільйонів українців були змушені покинути свій дім та рідну державу від початку війни. Проте і за межами України вони намагаються розвивати, поширювати та захищати власні продукти. А ми, як завжди, продовжуємо боронити свій фронт – захист прав інтелектуальної власності.


Міжнародна реєстрація бренду за межами України


Навесні нами було подано на реєстрацію дві міжнародні торговельні марки:
1. ТМ «Wooow!» (Міжнародна реєстрація № 1674562) була подана в  Болгарії, Литві, Латвії та Румунії для товарів для свят 28-го та 30-го класів МКТП: іграшок та солодощів.
2. ТМ «PAAR» (Міжнародна реєстрація № 1674293) була подана в Канаді, Китаї, Великобританії та Сполучених штатів Америки для товарів 34-го класу: електронних цигарок. Ба більше, по цій торговельній марці ми були вимушені звернутися до колег із Китаю, адже права нашого Клієнта були порушені. Як відомо, Китай – найбільший у світи виробник електротоварів. Продукт нашого клієнта (це – електронні цигарки) також виробляється на китайському заводі. Тож, уявіть наше здивування, коли ми виявили заявку на території Піднебесної із точним відтворенням оригінального написання бренду нашого Клієнта, яка була подана на ім’я заводу…  Але ж на те і потрібні спеціалісти – ще на етапі формулювання проблеми, ми вже можемо запропонувати шляхи її вирішення! І хоч сьогодні розгляд нашої претензії триває, ми – українці, і точно знаємо хто переможе!)


Європейський шлях українських торговельних марок.


Також нами було подано на реєстрацію дві торговельні марки в Євросоюзі. Наш Клієнт – відомий в Україні виробник комп’ютерної техніки під торговельними марками «ARTLINE» та «OVER LORD». А інший наш клієнт вже отримав Сертифікат про успішну реєстрацію в ЄС ТМ «CLUST UNITED TEAM». До слова, реєстрація тривала 6 місяців. 


А як там наші бренди у США?
Ще з гарних новин – ми успішно оскаржили в США досить важку попередню відмову та отримали Свідоцтво про реєстрацію торговельної марки «sdtest». Цікавий портал із тестуванням, який було створено за книгою «Спіральна динаміка. Керуючи цінностями, лідерством та змінами у XXI столітті» По цьому ж тесту планується також і реєстрація авторського права. 


І на останок хочеться сказати – споживайте вітчизняний продукт навіть за межами рідної Неньки! А ми будемо раді допомогти Вам із захистом Ваших прав, як в Україні, так і у світі!
Добре – бо українське!)


© 2022,  Адвокат, Патентна повірена Яна КондратюкПодібні записи Блогу:
Торговельні марки воєнного стану


Повернутись на Головну сторінку для реєстрації торгової марки.
Дізнатись все про торгову марку.
Отримати штрих-код на товари.
Почати реєстрацію авторських прав.
Отримати патент на винахід чи корисну модель.
Почитати Статті про торгову марку, промисловий зразок, винахід, корисну модель та авторське право.