Регистрация торговой марки
Украина, Евросоюз и все страны мира
UA
RU

Маловідомі бренди мобільних телефонів

Маловідомі бренди мобільних телефонів

Торговые марки мобильных телефоновЖиття людини у ХХІ столітті важко уявити без техніки, хоча ні, не важко, НЕМОЖЛИВО! Одним із найпопулярніших і найпоширеніших «досягнень» є саме мобільний телефон. Це «чудо техніки» можна побачити і у малого, і  у дорослого. Якому ж бренду віддати перевагу, який бренд (торговельну марку) обрати?
На сьогоднішній день ринок мобільних телефонів розвивається настільки швидко, що знайти якусь свіжу статистику вподобань, популярності практично не можливо. Тому, довелось проводити «експеримент» на собі. 
І так, обійшовши декілька і великих і маленьких магазинів техніки, можу з впевненістю сказати – вибір неймовірно великий і для бюджетних покупців, і для більш товстих гаманців. Звичайно ж як людина, що не дуже розбирається у телефонах мій погляд впав, перш за все, на ті бренди, які, як то кажуть на слуху: Nokia, Samsung, HTC, LG, Sony, ну і як же без нього – Apple iPhone S5. Що можна сказати, телефони чудові, і консультанти розповідають красиво, але ціни не для всіх.
Є інший варіант – ніби не поганий на вигляд телефон, і можливості не поступаються іншим, а головне ціна помірна……та не обходиться без всюдисущого АЛЕ!!! Ви не зустрінете ні реклами, ні авторизованої точки продажу, ні сервісного центру, не почуєте, а якщо і почуєте, то дуууже мало про той бренд під яким випущений зазначений телефон. Хоча, вибір таких телефонів значний, зокрема це і російський бренд teXet, китайські бренди Umeon, OPPO, Huawei, нідерландський Fairphone, канадський BlackBerry (колишня RIM) і маса інших.
Робити якісь висновки по технічних характеристиках, звичайно ж, як людина без спеціальної освіти я не берусь, і вірю, що є і серед малопопулярних виробників добросовісні, але…Що робити якщо телефон поламався, або виникли якісь програмні питання? Куди іти, хто допоможе?
Не хочеться наговорювати на маловідомих виробників, тому що дійсно, можливо є гідні вироби, але не досить великі можливості щоб конкурувати з гігантами мобільного бізнесу. Якось на одному з китайських сайтів ми зустріли таку велику кількість маловідомих брендів, що диву дались. Наприклад, якщо Huawei та Lenovo ми ще знали, то про інші навіть не здогадувались: ZTE, Coolpad, ASUS, MEIZU, Xiaomi, OPPO, Gionee, Doov, iocean, DOOGEE, KINGZONE, JIAYU, THL, HTM, Elephone, Mijue, MYSAGA, NO.1, ZOPO, UTime, EBEST, CUBOT, CATEE, VOTO, iNew, 

На жаль, сьогодні реалій такі, що маловідомі бренди  зникають так же швидко як і з’являються. І як же тоді захистити себе? Куди звернутись зі своїми питаннями, проблемами, претензіями?
Що тут ще сказати, кожен сам робить свій вибір, і можливо, колись ми дочекаємось гідного телефону, що буде випущений під українським брендом! Але це буде колись, а сьогодні ми купуємо те, що запропоновано, відоме, чи маловідоме, вибір за Вами!

© Інна Панасюк, 2014

Новости в тему:
Годовщина регистрации домена УКР: гора родила маленькую мышку!
Пишем необычный патент на промышленный образец - подошва для обуви! 

Повернутись на Головну сторінку для реєстрації торгової марки.
Дізнатись все про торгову марку.
Отримати штрих-код на товари.
Почати реєстрацію авторських прав.
Отримати патент на винахід чи корисну модель.
Почитати Статті про торгову марку, промисловий зразок, винахід, корисну модель та авторське право.