Ще два патенти на корисну модель отримано для нашого Клієнта
Чергове успішне патентування корисної моделі.
У світі, де технологічні інновації рухають прогресом, наш Клієнт знову підтвердив свою репутацію лідера зварювальних матеріалів, отримавши два патенти на корисні моделі (КМ). Отримано патенти за номерами Звісно, КМ – це не патент винахід, але ці патенти теж зміцнюють позиції компанії на ринку. Та ще й свідчать про її неухильне прагнення інновацій і вдосконаленню та віру в НАШУ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГАМИ. Зварювальні матеріали є важливим для багатьох галузей промисловості, від автомобілебудування до будівництва. А особливо зварювальна галузь актуальна під час війни. Саме тому розробка нових та покращених матеріалів має вирішальне значення для підвищення ефективності та безпеки процесів. Отримані патенти охоплюють унікальні склади та методи обробки, які забезпечують чудові характеристики та довговічність зварних з'єднань.
Про самі отримані патенти.
Перший Патент на корисну модель за № 156015 має назву «СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ДЕТАЛЕЙ ТА ОБЛАДНАННЯ ШЛЯХОМ ДУГОВОГО НАПЛАВЛЕННЯ» стосується нового складу зварювального дроту, який забезпечує покращену теплопровідність та опір зносу. Це відкриття значно збільшує термін служби зварних з'єднань, що особливо важливо за умов екстремальних температур та тиску.
Другий Патент на корисну модель за № 156017 описує «СПОСІБ ІНДУКЦІЙНОГО НАПЛАВЛЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОГО ШАРУ НА ДЕТАЛІ МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ» та описує методику підвищення адгезії зварювального шва до основних металів, що дозволяє створювати міцніші та надійніші з'єднання. Ця інновація має потенціал радикально змінити стандарти якості у зварювальній індустрії, надаючи рішення для найскладніших інженерних завдань.
Зателефонуйте 098-773-33-53 або напишіть у Telegram чи у Viber.
Декілька слів про терміни та вартість патентування.
Про патент на КМ. Як ми вже зазначали нас сторінках цього сайту, для реєстрації корисної моделі сплачуються: держзбір за подання Заявки, наші послуги, держзбір за публікацію та держмито за видачу патенту. Разом КМ в мінімальному випадку:
• Якщо Заявником є Винахідник, то наші послуги (20.000 грн.) + за подачу (480 грн.) + за публікацію (120 грн.) + мито за видачу (85 грн.) = 20.685 грн..
• Якщо Заявник не є Винахідником: наші послуги (20.000 грн.) + за подачу (1.920 грн.) + за публікацію (600 грн.) + мито за видачу (85 грн.) = 22.605 грн.
Про патент на винахід. В мінімальному випадку:
• Якщо Заявником є Винахідник, то наші послуги (25.000 грн.) + за подачу (160 грн.) + за Кваліфікаційну експертизу (600 грн.) + за публікацію (40 грн.) + мито за видачу (85 грн.) = 25.885 грн.
• Якщо Заявник не є Винахідником: наші послуги (25.000 грн.) + за подачу (1.600 грн.) + за Кваліфікаційну експертизу (6.000 грн.) + за публікацію (400 грн.) + мито за видачу (85 грн.) = 33.085 грн.
Ми пишаємося тим, що можемо відзначити ці важливі віхи в історії нашого Клієнта і з нетерпінням чекаємо на нові відкриття, які продовжать формувати майбутнє української промисловості.
Також раніше ми вже повідомляли нами успішно отримано черговий патент на КМ.
Крім того, для Заявників та Винахідників буде корисна наша стаття Винахід чи Корисна модель?, які допоможуть Вам обрати об’єкт патентування.
© Яна Кондратюк, Адвокат, Патентна повірена, 2024
Повернутись на Головну сторінку реєстрація торгової марки
Дізнатись все про торгову марку
Отримати штрих-код на товари
Негайна реєстрація авторського права
Отримати патент на винахід чи корисну модель